koresan ambalaj

Hakkımızda

karton bardak fabrikası

Gaziantep 4. organize bölgesinde OFM(Orta Doğu Fuar Merkezi)nin 500metre ilerisinde, Adıyaman yolu üzerinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Koresan Ambalaj fabrikamızı ziyaret edebilir, bizzat almak istediğiniz makinaları inceleyebilirsiniz.

3µµ ¿Œº‚±‚ 1 copy

Jinwoo Makinelerinin Tek Resmi Türkiye Distribütörü

Güney Kore`nin en iyi makina üreticilerinden Jinwoo Makinelerinin Türkiyedeki tek distribütörü olarak sizlere her boyda ve kalıpta yeni kağıt bardak makineleri sunmaktayız. Jinwoo Makinelerini bizzat incelemek için Gaziantep 4. Organizedeki fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kore Malı Baskı Ve Kesim Makineleri

Baskı ve kesim makineleri Türkiyeye her zaman birden fazla komisyoncu aracılığı ile yüksek ücretlere ithal edilmektedir. Koremak olarak bu sisteme bir son vererek direk üreticilerle muhattap olup bizzat üreticilerden teslim alarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Koredeki flekso üreticileri kendi markaları ile makineler üretmeyip bu komisyon sistemine ayak uydurarak hepsi aracı firma adı altında üretim yapmaktadır. Korenin en iyi üreticilerine bizzat ürettirerek flekso makinelerini 2,3,4 ve 5 renk`e kadar üretebilmekteyiz. Makinalarımizı incelemek için Gaziantepteki fabrikamızı ziyaret ederek bizzat inceleybilirsiniz.

IMG_6156 copy

İkinci El Karton Bardak, Paketleme ve Flexo Makineleri

Uzun yıllar boyuncu korede yaşamamız ve kore dilini en üst düzeyde bilmemizin bizlere verdiği avantaj ile sizlere kolaylıkla talep ettiğiniz standartlara uygun makineler bulmaktayiz. Özellikle kağıt bardak makinelerinde kalıp farklılığı sıkıntısından dolayı da talep ederseniz uygun fiyatlara makinelerin kalıplarını talep ettiğiniz ölçülere Güney Korede dönüştürüp ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

Watch Dragon ball super